تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
بازار مصرف گوشت


بازار

مصرف گوشت و تخم بلدرچین خوشبختانه مردم ایران اکثر از قبلی با خواص گوشت و تخم بلدرچین آشنا شده اند . و گوشت این پرنده را به گوشت مرغ ترجیح می دهند . چون تخم و گوشت بلدرچین دارنده درصد بالایی آهن، پتاسیم، روی، منیزیم و گونه های ویتامین ها می باشد . گوشتش لذیذ تر از گوشت بقیه پرنده ها می باشد . برای بیماری های قلبی و آسم و از بردن سنگ تمامی و مثانه مضاعف موثر میباشد . بسیاری از رستوران های لوکس خریدار گوشت بلدرچین هستند، مردم زیادی برای گرامیداشت مدعوین خویش از گوشت بلدرچین برای پذیرایی از آنان به کار گیری می کند .

بنا بر بازار مصرف و گونه فصل سال پرورش گونه بلدرچین متعدد است، در برخی فصول مصرف گوشت بلدرچین بالاست و در بعضا موارد مصرف تخم بلدرچین . شما می بایست با اعتنا به نیاز بازار اقدام به رشد دسته تخم گذار یا گوشتی این پرنده بنمایید .

ماشین آلات تولید خوراک دام

پیشنهاد اکید می شود قبل از شروع به تاسیس مزرعه، به طور کامل بازار این پرنده را بشناسید و برای خودتان مشتریان بالقوه جذب نمایید . تحقیقات میدانی خودتان را کامل نمائید و رقیبان خود را بشناسید .

از اینجا به آنگاه توضیحات رویش بلدرچین تخم گذار و بلدرچین گوشتی قطع از هم خواهد بود، شما نیز با اعتنا به انگیزه خویش هر نصیب از مطلب را که مایل هستید، مطالعه فرمایید .


راهنمای

رویش بلدرچین گوشتی راهنمای

پرورش بلدرچین گوشتی راهنمای

پرورش بلدرچین گوشتی


در این مدل از کسب و عمل هدف رشد دهنگان بیشتر پروار کردن بلدرچین ها می باشد تا گرفتن تخم از آنها، البته می باشند اشخاصی که هم بلدرچین ها را پروری می کنند و هم از آنها تخم می گیرد . در این صورت مورد پاره ای پیچیده خواهد بود، زیرا برای این خواسته می بایست از قفس های مکانیزه به کار گیری کنید . و می بایست الزاما نژاد های تخم گذار را پروری فرمایید . مانند نژاد ژاپنی و نژاد معمولی .

ولی درصورتی که صرفا قصد گوشتی کردن آنان را دارید و قصد کسب درآمد آنچنانی از تخم آن ها را ندارید، نژاد سینه سپید هندی و نژاد سفید آمریکایی مناسب می باشد . در این منش نیازی به خریداری قفس نیز نیست .


محیط

و وضعیت زمینه نیاز برای شروع برای

شروع به پرورار کردن بلدرچین ها شما دو روش در پیش دارید: – رویه اول: تخم بلدرچین خریداری کرده و با به کار گیری از دستگاه های جوجه کشی بلدرچین از آنان جوجه کشی فرمائید و جوجه ها را پروار نمایید و به بازار عرضه فرمایید .

– راه دوم: جوجه بلدرچین یک سری روزه خریداری کرده و در یک فضای سربسته مبادرت به رشد آن ها کنید .


برای استارت عمل منش دوم را توصیه می کنیم، زیرا آغاز باید به صورت تجربی با کردار و خو ، طبیعت ، بیماری ها و تغذیه این پرنده آشنا شوید، آنگاه کار خودتون را در تراز انبوه شروع نمایید . در صورتی که این مرحله را پشت راز گذارده اید، می توانید با خرید یک دستگاه جوجه کشی خانگی و یا این که رشته ای تخم ها را تبدیل به جوجه کرده و آنان را پرورش دهید، چون در این رویکرد مقدار سوددهی شما دوچندان بالا خواهد رفت . برای آغاز دستگاه های جوجه کشی قلم را پیشنهاد می کنیم چون این دستگاه ها قوی به جوجه کشی مداد از تخم انواع طیوران بدون نیاز به دخالت شما می باشد .

زمان جوجه کشی بلدرچین معمولا ۱۷ روز می باشد، در طی این زمان شما می توانید فضای زمینه حیث برای رویش بلدرچین ها را مهیا نمائید ، برای آغاز می توانید از یک اتاق یا این که انباری استعمال کنید، این مکان بایستی خارج از خانه باشد . چون پرنده ها معمولا بوی نامطبوعی تولید می کند، مکان مسئله نظر مسلما می بایست دارنده سیستم تهویه و سیستم گرمایشی و سرمایشی باشد، زیرا بلدرچین ها به گرما و رطوبت زیاد اساسی هستند . برای استارت کار از یک حرفه برای سیستم تهویه می توانید استعمال فرمایید ، یک هیتر ارزان بها و کولر ارزان می تواند سیستم های اول سرمایشی و گرمایشی شما باشد .:: برچسب ها : ماشین آلات تولید خوراک دام ,
ن : علی پور
ت : سه شنبه 28 اسفند 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)